POWŁOKA OCHRONNA CERAMIC COATING CC36

Siła elastyczności.

Zupełnie nowe i rewolucyjne podejście do zabezpieczenia lakieru. Struktura Ceramic Coating CC36 opiera się na elastyczności powłoki, którą tworzy niezykle odporna mikrosieć nanocząsteczek!

CC36 zapewnia ekstremalną odporność na promieniowanie UV i substancje chemiczne, a także na agresywne oddziaływanie czynników, takich jak: sól drogowa, smoła, zanieczyszczenia drogowe i przemysłowe.
Powierzchnia staje się superhydrofobowa, odpycha wodę i brud, dzięki czemu jest bardzo łatwo utrzymać ją w czystości.

Ponadto, przy zachowaniu warunków gwarancji, jest w stanie chronić lakier nawet do 36 miesięcy!

 

Co to jest SONAX Ceramic Coating CC36?

SONAX Ceramic Coating to rewolucyjne podejście do ochrony lakieru.Wysoce reaktywne cząsteczki CC36 tworzą niezwykle odporną i jednocześnie elastyczną, krystaliczną sieć na lakierze.

Cząstki zmodyfikowanego krzemu łączą się kowalencyjnie z powierzchnią lakieru, dzięki czemu stworzona przez nie nanosieć chroni przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, zanieczyszczeń, ptasich odchodów i owadów. Dodatkowy kompozyt polimerowy zawarty w GLOSSCOAT zapewnia perfekcyjne nabłyszczenie, idealną gładkość i długotrwałe właściwości hydrofobowe.

Korzyści, jakie daje powłoka ochronna SONAX Ceramic Coating CC36:

  • Zwiększa sprężystość lakieru
  • Optymalizuje połysk i głębię kolorów
  • Ułatwia pielęgnację pojazdu
  • Przyczynia się do ochrony wartości pojazdu
  • 36 miesięczna ochrona
 

 

Nakładanie powłoki ochronnej SONAX Ceramic Coating CC36

CC36 to nie tylko sam zestaw produktów i akcesoriów potrzebnych do odpowiedniej aplikacji. To również odpowiednia wiedza i szereg czynności, wykonywanych przez wykwalifikowany personel SONAX SERVICE, by powłoka miała idealną gładkosć i wytrzymałość

Powłoka ochronna SONAX Ceramic Coating CC36 powinna być nakładana przez odpowiednio przeszkolony personel SONAX Service.

ZABEZPIECZENIE LAKIERU PREPARATEM CERAMIC COATING CC36 - KROK PO KROKU

01

Mycie pojazdu

Na wstępie cały samochód jest dokładnie myty. Wszelkie, nawet najdrobniejsze zabrudzenia (w tym plamy po owadach, smoła, żywica) są usuwane.
02

Polerowanie lakieru

Podłoże musi być idealnie przygotowane, dlatego też lakier zostaje wypolerowany przy użyciu preparatów SONAX ProfiLine.
03

Etap "Prepare"

Lakier musi być całkowicie czysty przed nałożeniem powłoki. Cała powierzchnia lakieru zostaje pokryta preparatem Prepare, który znajduje się w zestawie Ceramic Coating CC36. Preparat jest dokładnie wycierany ściereczką z mikrofibry.
04

Naniesienie preparatu BASECOAT

Nanoszenie na lakier preapratu BASECOAT za pomocą odpowiedniego aplikatora. BASECOAT nanosi się etapami, również przy pomocy specjalnej ściereczki dołączonej do zestawu. Po pół do pełnej minuty BASECOAT wyciera się ściereczką z mikrofibry tak, by nie zostały smugi. Po aplikacji należy odczekać godzinę, nie dotykając auta.
05

Naniesienie warstwy GLOSSCOAT

Po określonym czasie utwardzania BASECOAT, zostaje naniesiona warstwa GLOSSCOAT, która wydobywa z lakieru dodatkową gładkość i kolor.  Warstwa ta nie potrzebuje czasu, można ją od razu wytrzeć ściereczką z mikrofibry
TOP