SONAX Hybrid Net

CZY WIESZ, ŻE…

Powłoka lakiernicza pojazdu jest agresywnie atakowana przez cały rok przez szkodliwe czynniki drogowe i atmosferyczne: sól drogową w zimie, owady w lecie, smołę, żywicę, spaliny oraz kwaśne deszcze. To wszystko sprawia, że powierzchnia lakieru staje się porowata, matowieje, a jej kolor blaknie.

JAK SOBIE Z TYM PORADZIĆ?

Skutecznym rozwiązaniem powyższych problemów jest zastosowanie innowacyjnej technologii Hybrid Net Protection. Zapewnia ona wysoką odporność lakieru, gwarantując tym samym długoterminową ochronę przed agresywnym oddziaływaniem z zewnątrz.

Długotrwałe zabezpieczenie dzięki specjalnej powłoce ochronnej

4 kroki do perfekcyjnej ochrony lakieru

1. Intensywne mycie wstępne
Gruntowne mycie pozwoli usunąć z powierzchni pojazdu brud, smołę, pozostałości po owadach, żywicę, rdzawy osad i pył przemysłowy. W tym samym procesie dogłębnie oczyszczone zostaną również nadproża i zawiasy, koła, wnęki kół oraz inne elementy.

2. Pielęgnacja elementów plastikowych i chromowanych
Listwy drzwiowe oraz inne elementy zewnętrzne z czasem tracą oryginalny kolor. Wysoce efektywne, profesjonalne produkty przywrócą pierwotną głębię koloru częściom plastikowym, zapewniając przy tym długotrwałą ochronę. Odpowiednie zabiegi sprawią, że elementy chromowane będą błyszczały jak nowe.

3. Renowacja lakieru
Przed nałożeniem powłoki zabezpieczającej konieczne jest poddanie powierzchni lakieru kilkuetapowej renowacji. W tym celu stosowane są specjalistyczne preparaty polerskie SONAX, dzięki którym możliwe będzie usunięcie rys i zadrapań oraz uzyskanie wysokiego połysku lakieru, pozbawionego hologramów i smug.

4 Zabezpieczenie lakieru technologią
Hybrid Net Protection
“Hybrid” w tym przypadku oznacza połączenie organicznych i nieorganicznych substancji w celu osiągnięcia długotrwałej warstwy ochronnej o wysokim połysku dla wszystkich typów lakieru.
Komponenty organiczne są odpowiedzialne za zapewnienie powierzchni pożądanej gładkości, olśniewającego głębokiego połysku i niesamowitego efektu hydrofobowego (odpychania wody). Co więcej, wnikają głęboko w istniejące nierówności tworząc trwałe struktury.
Komponenty nieorganiczne formują silną i trwałą strukturę między warstwami organicznymi, zapewniając stabilną powłokę ochronną.

Minimalny wysiłek – maksymalna ochrona!
Po nałożeniu powłoki zabezpieczającej pielęgnacja auta jest wyjątkowo łatwa. Nawet jeśli powierzchnia pojazdu jest mocno zabrudzona, wystarczy podstawowe mycie szamponem lub delikatne mycie ręczne na myjni. Skuteczność powłoki ochronnej nie zostanie przez to ograniczona. Powierzchnia nie powinna być jednak polerowana – może to usunąć warstwę ochronną.

To nie może być prostsze!
Najwyższa jakość gwarantowana w usłudze wykonanej przez profesjonalny serwis!
Powłoka zabezpieczająca opracowana przez SONAX w nowej formule Hybrid Net gwarantuje długoterminowe zabezpieczenie powierzchni lakierniczej i zapewnia długotrwały połysk. Warunkiem uzyskania właściwego rezultatu jest wykonanie usługi przez odpowiednio przeszkolony personel.

Dodatkowe korzyści

  • olśniewający połysk dla wszystkich typów lakieru
  • intensywne odświeżenie koloru
  • długotrwałe zabezpieczenie trwające aż do 6 miesięcy
  • łatwiejsza pielęgnacja zabezpieczonej powierzchni lakierniczej